Propozice

Turnaj je určen pro hráče ročník 2004 chlapci a ročník 2003 pro dívky

 

Pořadatel: za FC SPARTA Brno U10 Karel Mareš

Název: SPARTA BRNO cup 2014, mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek (U10)

Termín: 20.-22.6.2014

Začátek turnaje: v pátek 20.6.2014 ve 14:45 slavnostním zahájením

Ukončení turnaje: finále je plánováno v neděli na 12:20 hod., vyhlášení cca. ve 13:00 hod.

Místo konání: sportovní areál FC Slovan Rosice (Sjezd z dálnice D1 u Kývalky exit 182 je od Rosic vzdálen 6 km) GPS: 49°11'7.149"N, 16°23'27.726"E

Startovné: Částku 3.600,- Kč (rozhodčí, nájem areálu, ceny pro všechny týmy, páteční večeře, sobotní oběd, pitný režim) je nutno zaplatit v hotovosti před začátkem prvního utkání (platba v eurech je možná, dle aktuálního kurzového lístku v den turnaje)

Stravování a ubytování: strava je zajištěna v restauraci na hřišti - polopenze 140,-kč (60,-kč snídaně, 80,-kč večeře, páteční večere a sobotní oběd jsou v ceně startovného). Tyto ceny jsou z roku 2013, je možné drobné navýšení! Varianty ubytování pro rodiče najdete na webu www.spartabrnocup.cz  v sekci UBYTOVÁNÍ (v provozu od 1.února 2014)

Počet skupin: 2 skupiny po 12 týmech

Počet družstev: 24

Soupiska:.12 hráčů + 2 trenéři (tento počet není povinný, záleží na trenérech kolik dětí si sebou vezmou!)

Rozhodčí: FAČR

Ceny:

Týmy umístěné na 6-24.místě obdrží diplom, každý hráč včetně trenérů medaili a kabelu se sladkostmi a reklamními předměty. Z každého týmu bude vyhlášen nejužitečnější hráč, který obdrží diplom a plaketu.

Týmy umístěné na 1-5.místě obdrží pohár, každý hráč včetně trenérů medaili, diplom, kabelu se sladkostmi a reklamními předměty a z každého týmu bude vyhlášen nejužitečnější hráč, který obdrží diplom a plaketu.

Navíc tým na prvním místě obdrží putovní pohár turnaje SPARTA Brno cup.

Dále bude vyhlášen:

  • Nejlepší hráč turnaje
  • Nejlepší brankář turnaje
  • Nejlepší střelec turnaje

Tito hráči obdrží diplom s pohárem a sponzorské dary.

Start v turnaji:  

    Za přihlášené mužstvo mohou nastoupit hráči splňující věkové podmínky, kteří budou uvedeni na soupisce mužstva předložené před zahájením turnaje vedoucím mužstva. Akreditace všech týmů proběhne nejpozději v 14:45 hod u pořadatele.

Podmínky účasti:

    Soupiska mužstva, registrační průkazy, zaplacení startovného.

Šatny:

    Pro všechny týmy budou k dispozici šatny a sprchy. Vzhledem k počtu účastníků bude jednu šatnu využívat i více mužstev. Šatny slouží k převlékání a pořadatel neodpovídá za případnou ztrátu či poškození odložených věcí.

Pojištění:

    Návštěvníci a účastníci turnaje nejsou pojištěni. Každý účastník turnaje startuje na vlastní nebezpečí a případné vlastní pojištění, pokud má takové sjednáno.

Dresy:

    Každé ze startujících mužstev musí být vybaveno alespoň jednou sadou dresů. V případě shodné nebo obdobné barvy dresů obou soupeřů zajistí pořadatel rozlišovací trika.

 

 

                                           Diváci:   Vstup diváků na hrací plochu není povolen !!!