Propozice

 

Turnaj je určen pro hráče ročník 2008 chlapci a ročník 2007 pro dívky

 

Pořadatel: FC SPARTA Brno U8 

Název: SPARTA BRNO cup, mezinárodní fotbalový turnaj mladších přípravek (U8)

Termín: 18-19.6.2016

Začátek turnaje: Slavnostní zahájení 8:45, první zápasy ve skupinách 9:00 hod.

Místo konání: sportovní areál FC Slovan Rosice (Sjezd z dálnice D1 u Kývalky exit 182 je od Rosic vzdálen 6 km) GPS: 49°11'7.149"N, 16°23'27.726"E

Startovné: Částku 3.800,- Kč (rozhodčí, nájem areálu, ceny pro všechny týmy, sobotní a nedělní oběd, pitný režim) je nutno zaplatit do 1.6.2015 ve prospěch účtu 198539182/0600 K platbě na účet jsme se rozhodli po zkušenostech, kdy se nám týmy odhlásily dva dny před začátkem turnaje. Počítejte prosím s tím, že pokud nebude častka na účtu k 1.6.2016, tým nebude na turnaji startovat!

Stravování a ubytování: je možné si v restauraci na hřišti objednat polopenzi (platí především pro ubytované přímo na hřišti a nebo v Rosicích) - polopenze 140,-kč (60,-kč snídaně, 80,-kč večeře, sobotní a nedělní oběd jsou v ceně startovného). Tyto ceny jsou z roku 2015, je možné drobné navýšení! Varianty ubytování pro rodiče najdete na webu www.spartabrnocup.cz  v sekci UBYTOVÁNÍ (v provozu od 1.února 2016)

Počet skupin: 2 skupiny po 9 týmech

Počet družstev: 18

Počet hráčů: 4+1 

Hrací doba: 18 min.

Soupiska: stanovený počet dětí není povinný, záleží na trenérech kolik dětí si sebou vezmou!

Rozhodčí: FAČR

Ceny:

Týmy umístěné na 6-18.místě obdrží diplom, každý hráč včetně trenérů medaili a kabelu se sladkostmi a reklamními předměty. Z každého týmu bude vyhlášen nejužitečnější hráč, který obdrží diplom.

Týmy umístěné na 1-5.místě obdrží pohár, každý hráč včetně trenérů medaili, diplom, kabelu se sladkostmi a reklamními předměty a z každého týmu bude vyhlášen nejužitečnější hráč, který obdrží diplom.

Navíc tým na prvním místě obdrží putovní pohár turnaje SPARTA Brno cup.

Dále bude vyhlášen:

  • Nejlepší hráč turnaje
  • Nejlepší brankář turnaje
  • Nejlepší střelec turnaje

Tito hráči obdrží diplom s pohárem a sponzorské dary.

Start v turnaji:  

    Za přihlášené mužstvo mohou nastoupit hráči splňující věkové podmínky, kteří budou uvedeni na soupisce mužstva předložené před zahájením turnaje vedoucím mužstva. Akreditace všech týmů proběhne nejpozději v sobotu v 8:30 hod u pořadatele.

Podmínky účasti:

    Soupiska mužstva, registrační průkazy, zaplacení startovného.

Šatny:

    Pro všechny týmy budou k dispozici šatny a sprchy. Vzhledem k počtu účastníků bude jednu šatnu využívat i více mužstev. Šatny slouží k převlékání a pořadatel neodpovídá za případnou ztrátu či poškození odložených věcí.

Pojištění:

    Návštěvníci a účastníci turnaje nejsou pojištěni. Každý účastník turnaje startuje na vlastní nebezpečí a případné vlastní pojištění, pokud má takové sjednáno.

Dresy:

    Každé ze startujících mužstev musí být vybaveno alespoň jednou sadou dresů. V případě shodné nebo obdobné barvy dresů obou soupeřů zajistí pořadatel rozlišovací trika.

 

 

                                           Diváci:   Vstup diváků na hrací plochu není povolen !!!