Možnosti ubytování

Ubytování si týmy zajišťují sami, zde naleznete pouze nabídku!! 
 

  název cena popis obsazenost
0. hotel Slovan Rosice 300,-Kč za osobu
Možnost ubytování přímo na hřišti, ale podmínka je ubytování již v pátek večer (tedy dvě noci). Toto ubytování zajištujeme my. Kapacita je cca 92 osob.
 
 
OBSAZENO!!

SFC Opava

APMT Krzeszowice

APMT Limanowa

Slowik Olkusz
1. penzion NIKA 300,-Kč
za
osobu
Pension NIKA ve městě Rosice vám nabízí kvalitní ubytování za velmi příznivou cenu v nově otevřeném pensionu 15 km západně od Brna s kapacitou 32 lůžek

Rozdělení pokojů: 1x4 lůžko, 6x3 lůžko, 5x2 lůžko a 1x1 lůžko

Vzdálenost od hřiště: cca 900 metrů

Vhodné pro dva týmy www.pensionnika.cz/cz/
OBSAZENO!!


FC Zličín
2. penzion Rozsocháč cena v jednání Nabízíme Vám pohodlné ubytování za příjemné ceny. Máte možnost výběru od jednolůžkového po čtyřlůžkový typ pokoje, všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC. 

www.rozsochac.cz/ubytovani
OBSAZENO!!


SK Uničov
3. penzion Pamír Zbýšov 250,-Kč za
osobu
Nabízíme vám ubytování ve 2 – 4 lůžkových pokojích. Všechny nabízené pokoje nabízí evropský standart - jsou vybaveny samostatnou toaletou a sprchou. Jsou to útulné, čisté pokoje, ve kterých se budete cítit jako doma. 

Kapacita ubytovacího zařízení je max. 80 osob.

www.pamir.cz/cz/ubytovani


OBSAZENO!!
4. penzion  Cristal Rosice viz.ceník Pension je situován v centru města Rosice u Brna. NON-STOP 24 hodin denně je recepční služba připravena Vás ubytovat a navíc s drobným doplňkovým prodejem cukrovinek a nápojů. Celková kapacita pensionu je 42 lůžek.

www.pensioncristal.cz
 
5. Hotel Hasičský dům viz.ceník Hotel Hasičský dům je vzdálený necelých 5 km od stadionu FC Slovan Rosice. S celkovou ubytovací kapacitou 25 lůžek nabízí svým hostům ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením k internetu.

Vhodné pro jeden tým včetně rodičů!

www.hotelricany.cz
 
6. Hotel
 U Crlíků
viz.ceník Hotel nabízí ubytování ve 45 převážně dvoulůžkových pokojích. Celková ubytovací kapacita je 84 lůžek. Mimo hotelovou budovu je k dispozici dalších 12 lůžek v hotelovém depandence. Každý pokoj disponuje vlastní toaletou a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu jsou pokoje vybavené televizí a malou ledničkou.V celém areálu je bezdrátový přístup k internetu ve standardu WIFI. Pro uživatele s počítačem bez zabudovaného WIFI zařízení máme zdarma k zapůjčení USB adaptéry.

www.crlik.cz/index.php?id=102
 
7. Hotel Admiral viz.ceník Hotel Admiral s ubytovací kapacitou 50 lůžek nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných 2 lůžkových a 4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. V areálu hotelu se nachází BIO přírodní koupaliště. Hotel Admiral leží 6 km od stadionu FC Slovan Rosice.

www.hotela.cz

skupina 20 a více lidí SLEVA!
 
8. penzion Vintrovna viz.ceník Penzion Vintrovna s ubytovací kapacitou 20 lůžek nabízí svým hostům ubytování v pěkných 2, 4 a 6 lůžkových pokojích. Každý z pokojů je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, televizí a Wi-Fi připojením k internetu zdarma. Některé pokoje disponují i kuchyňským koutem. Penzion leží 8 km od stadionu FC Slovan Rosice.

www.vintrovna.cz
 
9. penzion Lion viz.ceník Penzion Lion s maximální ubytovací kapacitou 47 lůžek nabízí svým návštěvníkům ubytování v moderních 2-3 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou, sociálním zařízením, LCD TV a Wi-Fi připojením k internetu. Penzion leží necelých 15 minut jízdy od stadionu FC Slovan Rosice.

www.penzion-lion.cz