Diskuze, Vaše názory na turnaj

Datum: 18.05.2019

Vložil: terwixonse

Titulek: Lahko pomagam pri razvoju foruma

I am from Slovenia. I can help with build this forum. Thanks for approved.

Jaz sem Slovenka. Lahko pomagam pri razvoju foruma.

Datum: 26.12.2018

Vložil: ltonsox

Titulek: Hi everyone. I need to help

I am ltonser. I need help. What can i do it?

Datum: 30.11.2018

Vložil: Thefum

Titulek: uwielbiam was

hello. i am from poland. i uwielbiam was!

Datum: 05.06.2018

Vložil: AlbertCab

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is an essential section of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate is located just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is among the most common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections in the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common coming from all forms of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be brought on by trauma on the urinary tract or by infections from the rest in the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to create the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some of the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and it'll also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations each week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef a week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most critical measure to consider to make certain a proper prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should select prostate examination at least one time 12 months.

Datum: 27.06.2015

Vložil: Macek

Titulek: fotky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budou nějaké fotečky z 3. ročníku Sparta Brno Cup?
Děkuji.

Datum: 19.07.2014

Vložil: m.m.

Titulek: fotogalerie

Dobrý den,chystáte nějakou fotogalerii.Děkuji za odpověď.

Datum: 20.07.2014

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: fotogalerie

Dobrý den, fotogalerii z turnaje najdete zde www.spartabrnocup.rajce.idnes.cz/

Datum: 25.06.2014

Vložil: Jan

Titulek: Spara Brno Cup 2014

Promińte Sokol Rovensko ok ne FA bratyslava
Ale Mazanek 18 ciele
A hrać nr 9 Orbita Bukowno 19 !!!
Pozrite sa rozhodcovia poznamky
Byl jsem tam a videl jsem

Datum: 24.06.2014

Vložil: Jurek

Titulek: Turnaj ok ?????????

najlepsi strelec turnieja
hrać FA Bratyslava 18 cile

hrać nr 9 Orbita Bukowno 19 cile ???????????????????????????

Datum: 25.06.2014

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: Turnaj ok ?????????

nejlepším střelcem turnaje byl Patrik Mazánek z týmu Sokol Rovensko!!

Datum: 27.07.2014

Vložil: Jurek

Titulek: Re: Turnaj ok ?????????

Jako hrać nr.9 z tymu Orbita Bukowno,ktery vstrelil 19 cile. A Mazanek 18.

Datum: 27.07.2014

Vložil: nn

Titulek: Re: Turnaj ok ?????????

Jako hrać nr.9 z tymu Orbita Bukowno,ktery vstrelil 19 cile. A Mazanek 18.

Datum: 22.06.2014

Vložil: Karel

Titulek: Super až na

Dobrý den, super turnaj, výborná organizace. Jen takové malé ale,... a to že si myslím že na turnaji pro děti není asi nejvhodnější prodávat tvrdý alkohol, vzhledem ke stavu a chování rodičů některých týmů. Dosud jsem si myslel že kouření na sportovištích také nemá co dělat, ale zjistili jsme opak. Někteří rodiče se dokonce nestydí kouřit přímo mezi hřišti na chodníku a to přímo mezi dětmi a špačky házet všude kolem. Příští rok snad bude nějaká náprava. Jinak maximální spokojenost a dáváme za jedna alespoň za náš tým. I když to máme dál určitě dorazíme i příště.

Datum: 23.06.2014

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: Super až na

V první řadě bych Vám chtěl poděkovat, za Vaše slova chvály. Na co ale musím reagovat, je Vaše výtka k prodeji alkoholu. Za celé tři dny turnaje se prodalo jen 8 lahví a to většinou ve večerních hodinách. To, že si rodiče přivezou tvrdý alkohol sebou a nebo, že se po požití neumí chovat, za to bohužel nemůžeme. A pokud se budete chtít v příštím roce turnaje zúčastnit tak Vás samozřejmě rádi uvidíme!

S pozdravem

Datum: 20.06.2014

Vložil: Marek

Titulek: super

Super, krásný turnaj!

Datum: 18.12.2013

Vložil: nezávislý pozorovatel

Titulek: opět stejný termín

Tak jsem si všiml, že FAČR organizuje Ondrášovku opět ve stejném termínu :-( tudíž tento turnaj bude výkonostně opět na "druhé" koleji, což je velká škoda. Organizátoři budou muset oželet Znojmo a Bohemians resp. tyto týmy zřejmě pošlou své béčkové týmy ( Znojmo jej tuším ani nemá...) a zřejmě i obhájce prvenství Trenčín tentokrát dá přednost tomu nej z ČR a SR.

Datum: 18.12.2013

Vložil: nezávislý pozorovatel

Titulek: Re: opět stejný termín

Cílem projektu bude rozšíření možnosti setkání nejlepších týmů v ČR již ve čtyřech kategoriích U11,U10,U9,U8 a tím chceme navázat na rok 2013,kdy projekt odstartoval v Poříčí nad Sázavou za účasti 28 mužstev a kde byla i tři ze Slovenska. po dohodě se všemi účastníky došlo k rozhodnutí uzavřít tento projekt pouze o česká mužstva...
Takže Trenčín může obhajovat :-)

Datum: 08.01.2014

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: opět stejný termín

Už jednou jsem psal, že nehodláme konkurovat Ondrášovce! Bohužel termín je opět stejný, ale s tím se nedá nic dělat. Rozhodně náš turnaj nebude na ,,druhé,, koleji, určitě né co do kvality uspořádání, zábavy jak pro děti tak pro trenéry a rodiče!

Datum: 26.06.2013

Vložil: Jirka H.

Titulek: Foto

Dobrý den,
chválím organizátory a všechny co se na tomto turnaji podíleli bylo to opravdu super, moc se mi líbil, jen tu stále bohužel nemůžu najít žádné foto z turnaje popřípadě video?

Datum: 27.06.2013

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: Foto

Dobrý den, ve fotogalerii jsou první odkazy na fotky z turnaje. Pokud by měl někdo fotky z turnaje, prosím o zaslání odkazu, či CD s fotkami. Děkuji

Datum: 25.06.2013

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Sparta Brno Cup

Jistě, náš turnaj neměl takovou sportovní kvalitu jako Ondrášovka, ale klidně napíši, že to bylo právě kvůli turnaji, který pořádal FAČR. Vždyť se nám kvůli tomu odhlásili týmy jako MŠK Žilina, Sigma Olomouc nebo Neratovice. Další špičkové týmy k nám přijeli s béčky. Je těžké konkurovat turnaji, který pořádá svaz a kterého se musí povinně zúčastnit přípravky všech prvoligových týmů a kde se neplatí žádné startovné. Vážím si tedy rozhodnutí AS Trenčín a jejich trenéra, že se neodhlásili z našeho turnaje. Taktéž si vážím i některých ostatních týmů, které startovali na Ondrášovce, že rozdělili svoje týmy a přijeli i k nám. Budeme se snažit příští ročník zkvalitnit a dostát slovu mezinárodní tím, že přivedeme ke kvalitním českým a slovenským týmům, týmy z Rakouska, Německa či Polska. Již dnes pracujeme na dalším ročníku a proto už známe i termín. Sparta Brno Cup 2014 se uskuteční v termínu 20.-22.6. 2014 :-)

Datum: 25.06.2013

Vložil: Erik- PFK Piešťany

Titulek: Poďakovanie

...v mene piešťanských chlapcov Vám chcem poďakovať za super turnaj.Pre chlapcov ale aj pre rodičov to boli krásne dva dni za čo Vám patrí naša veľká vďaka.
A držíme palce v organizovaní ďalších turnajov,pretože vidieť deti ako to prežívajú,tešia sa...,viete o čom píšem.

...vidíme sa:)

Datum: 16.07.2013

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: Poďakovanie

Děkujeme Vám...

Datum: 25.06.2013

Vložil: AS Trenčín

Titulek: Poďakovanie

V mene celého AS Trenčín chcem poďakovať za možnosť zúčastniť sa na peknom a dobre zvládnutom turnaji. Vážime si to všetko a verím, že sa spoločne stretneme aj na iných turnajoch. Nedá mi však pripojiť sa k "nezávislému pozorovateľovi". Plne súhlasím. Je dobré zladiť termíny, pretože my sme pozvánku na "ondrášovku" dostali, no vzhľadom na fakt, že Brno sme potvrdili skôr, nechceli sme to rušiť a odhlasovať sa. Chceli sme prísť a zahrať si, keď sme už raz slovo dali. Nechceli sme deliť družstvá a hlavne dnes v ekonomicky náročnej situácií zaťažovať ostatných rodičov. Preto sme išli "len" do Brna.
Ešte raz sa chcem poďakovať a verím, že o rok nám to opäť klapne a prídeme.

Datum: 16.07.2013

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: Poďakovanie

Děkujeme za poděkování a rádi Vás, jako obhájce, přivítáme v dalším ročníku. Co se sladění termínu týče s Ondrášovkou...slíbit Vám můžu jednu věc, druhý ročník bude do týmů zajímavější a kvalitnější :)

Datum: 25.06.2013

Vložil: nezávislý pozorovatel III.

Titulek: gratulace

Gratuluji Trenčínu a Arturovi k vítězství a k tomu, že mé prognózy na 100% vyplnili. Je ale velká škoda, že tento tým nebyl pozván organizátory na Ondrášovka cup, kde by zajisté našel mnohem těžší soupeře. Doufám, že se v příštím roce podaří organizátorům sladit termíny tak, aby se tyto dva špičkové turnaje na závěr sezóny nekryly v jednom víkendu. Přeji všem aktérům hezké prázdniny a těším se na dramatická utkání s pořadatelským celkem a dalšími brněnskými celky v Zimní lize 2013/2014

Datum: 25.06.2013

Vložil: brnák

Titulek: Re: gratulace

Výborný turnaj, ale možná je potřeba změnit termín. Bylo už po sezoně a ve stejnou dobu se hrálo více turnajů a dost hráčů už chybělo. Škoda, že Zbrojovka nepřijela v nejsilnější sestavě - jinak by určitě Trenčin potrápila. Nestartovala také ČAFC Židenice, která v Brně vyhrála soutěž pro r. 2004, ale ta prý ukončila sezonu už 12.6. Systém turnaje je vždy záležitostí pořadatele a podnětů už zaznělo dost, takže má na příští rok z čeho vybírat.

Datum: 25.06.2013

Vložil: Roman Parfus

Titulek: Re: Re: gratulace

Náš turnaj Spartabrnocup 2013 jsme oficiálně zaregistrovali 24.12.2012, tedy s několika měsíčním předstihem před turnajem Ondrášovka, který uspořádali ve stejném termínu. Bohužel se nám odhlásila Žilina, kterou pozvali tam, Slovan ze stejného důvodu taky nepřijel v nejsilnější sestavě a vzhledem k včasné obsazenosti turnaje jsme museli několik dalších kvalitních týmů odmítnout, např. Inter Bratislava čekal jako náhradník do poslední chvíle.

Datum: 24.06.2013

Vložil: LS

Titulek: Super turnaj !!!

Super turnaj s visačkou nejvyšší kvality.To co předvedli organizátoři prvního ročníku SPARTA BRNO CUP se jen tak nevidí.Organizace zvládnutá na jedničku ,do posledního detailu.
Atmosféra semifinále a finále díky česko-slovenským fanouškům,hráčů,trenérů a rodičů byla
fantastická.
Díky všem

Datum: 16.07.2013

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: Super turnaj !!!

Děkujeme....

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek