Diskuze, Vaše názory na turnaj

Datum: 24.06.2013

Vložil: meklin

Titulek: poděkování

Ahoj Karle,
děkujeme za super turnaj. Organizace celého turnaje byla zvládnutá vynikajícím způsobem, herní řád byl taky vymyšlen skvěle(i když se nezavděčíš všem) . Za mě klobouk dolů všem, kteří se podíleli na chodu celé této akce.
Dle mého názoru turnaj splnil to co jsme od něj očekávali. Těšíme se na další ročník.
Michal Mekleš
FC Svratka Brno

Datum: 24.06.2013

Vložil: nové mesto nad váhom

Titulek: turnaj

Pripájam sa k spokojnosti s organizáciou turnaja. Naozaj to bolo zvládnuté na vysokej úrovni k spokojnosti ako hráčov, trénerov ale aj rodičov. Ďakujeme a na budúci rok určite radi prídeme.

Datum: 16.07.2013

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: turnaj

Děkujeme a moc si vážíme Vaší spokojenosti.

Datum: 24.06.2013

Vložil: Braňo Bobkovič

Titulek: Záväzná prihláška na 2.ročník Vášho turnaja !

Za celý náš tím FK Lokomotíva Trnava Vám chcem poďakovať za krásny futbalový turnaj. To že sa nám páčilo je určite zrejmé z titulku :-). Takže do 2.ročníka máte už tretieho istého účastníka. Po Vašom tíme, tíme obhajcu Trenčína sa veľmi radi zúčastní a už teraz sa teší tím FK Lokomotíva Trnava. Prajeme Vám krásne oddychové leto.

Datum: 24.06.2013

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: Záväzná prihláška na 2.ročník Vášho turnaja !

Děkujeme! Moc si vážíme Vaší spokojenosti. Už dnes začínám, zatím v hlavě, připravovat druhý ročník a budeme rádi, když se opět Vy a Váš tým zůčastníte. I Vám přeji krásné léto.

Datum: 24.06.2013

Vložil: MS

Titulek: Ďakujeme, ale

Veľmi pekne ďakujeme za super turnaj.. organizácia sponzori, nápad... všetko toto super... len ma trochu škrie celý systém... Keď mužstvo vyhrá obe skupiny, síce sa dostane do pavúka na dobrom mieste, ale nevyjde mu zápas, mužstvo, ktoré v oboch skupinách skončilo hlboko pod ním ho nakoniec v celkovom hodnotení predbehne. Keď sem sa pýtali organizátorov, povedali mi, že to keď nevyjde jeden alebo dva zápasy, aby ten tím netrpel. A čo keď nevyjde práve jeden potrebný zápas a všetky predtým boli víťazné?? Možno by do budúcna nebolo zlé sa nad daným spôsobom zamyslieť a riešiť to skôr hokejovo. Prvý traja zo skupín idú hrať o prvých 12 miest. Trebárs aj formou pavúka.
Trošku to kazilo dojem.
Ale inak naozaj klobúk dolu.... Držím palce do nasledujúcich ročníkov.

Datum: 24.06.2013

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: Ďakujeme, ale

V první řadě Vám chci poděkovat za Vaše díky k organizaci a nápadu uspořádat tento turnaj. Jsme za to velice rádi. K Vaší výtce ohledně nefér systému. Bylo nám jasné, že se každému nezavděčíme, ale přesto si myslím, že systém nefér není. Vždyť se nestalo, že by turnaj vyhrál někdo, kdo byl po osmifinálových zápasech na spodních místech tabulky. Nebuďme my dospělí alibističtí a neučme alibismu ani naše děti. Každopádně děkuji za Váš názor.

Datum: 23.06.2013

Vložil: J

Titulek: Dík

Chtěl bych poděkovat pořadatelům turnaje, opravdu skvělé to bylo a jsem rád,že i počasí vyšlo. Velká pohvala všem. Doufám že příští rok na viděnou

Datum: 16.07.2013

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: Dík

Děkujeme a příští rok na viděnou :)

Datum: 23.06.2013

Vložil: BA

Titulek: Poďakovanie

Aj ja by som sa vám chcel poďakovať za ten super nápad - ON LINE výsledky. Veľmi prehladné a rýchle. Prajem vela úspechov pri organizácií dalších turnajov a aby sa podarili minimálne tak dobre, ako tento.

Datum: 16.07.2013

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: Poďakovanie

Děkujeme.....

Datum: 23.06.2013

Vložil: Dušan Ovšonka Trenčin

Titulek: anketa

Celý turnaj vyhra muzstvo Trenčin

Datum: 23.06.2013

Vložil: Roman Parfus, Sparta Brno

Titulek: Re: anketa

Mužstvo AS Trenčín zaslouženě získalo náš putovní pohár.
Velká gratulace!

Datum: 22.06.2013

Vložil: Karel Mareš - pořadatel

Titulek: výsledky + rozdělení do osmifinálových skupin

Předně bych rád poděkoval, že sledujete on-line výsledky. Přesně tohle bylo v našem záměru, aby rodič, který se s ratolestí nemůže dostat na náš turnaj měl přehled o výsledcích. Zároveň se omlouvám, že zbývající výsledky osmifinálových skupin byly dopsány se značným zpožděním. To bylo způsobeno výpadkem Wi-fi na hřišti. A co se týče rozdělení do osmifinálových skupin, je nám jasné že se nezavděčíme všem. Šlo nám hlavně o co největší komfrontaci mezi jednotlivými týmy a nikde není psano, že tým který v základní skupině neudělal moc bodů, nemůže vyhrát celý turnaj! Samozřejmě pokud po ukončení turnaje vyhodnotíme, že systém nebyl fér tak se na příští rok změní.

Datum: 22.06.2013

Vložil: diváčka

Titulek: skupiny

nezdá sa Vám, že je dosť nespravodlivé, že si do skupin AB 1, AB 2, CD 1, CD 2 týmy preniesli body zo vzájomných zápasou týmov, s ktorými postúpili? Keď sa vytvorili nové skupiny, tak sa nemá nič prenášať. Takto sú na tom najlepšie asi tým na 4. mieste v základnej tabuľke, tí majú najviac prenesených bodov. Tak to sa mi voči tým malým hráčom zdá byť nespravodlivé. Ale možem sa mýliť, takto to na mňa posobí. Keď sa vytvorili nové skupiny, tak sa podľa mňa nemali prenášať žiadne body.

Datum: 22.06.2013

Vložil: LS

Titulek: Re: skupiny

Je to spravedlivé,protože po osmifinálových skupinách každý tým odehraje 8 zápasů a podle získaných bodů z těchto 8 zápasů bude nasazen do vyřazovacích bojů.Nasazeno bude 16 týmů,to znamená že i tým na 16 místě může vyhrát turnaj.Myslím si,že to bude hodně vyrovnané a našlapané okolo 16 místa.Tak že si myslím že řeč o nějakém přenášení bodů není na místě.

Datum: 22.06.2013

Vložil: Divák

Titulek: výsledky

nemáte dopsané výsledky....pro osmifinálové skupiny....

Datum: 22.06.2013

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: výsledky

Omlouvám se, už je to vše v pořádku.

Datum: 22.06.2013

Vložil: Jan Šperl

Titulek: Poděkování za on-line výsledky

On-line výsledky jsou fajn, nemůžeme být s naším synem na turnaji, tak to alespoň sledujeme ve výsledcích. Díky za tuto službu.

Datum: 22.06.2013

Vložil: Karel Mareš

Titulek: Re: Poděkování za on-line výsledky

Nemáte zač! My jsme rádi, že tu s Vaším synem jste aspoň na dálku.

Datum: 22.06.2013

Vložil: Jan Šperl

Titulek: JH drží palce

Držíme palce klukům z Jindřichova Hradce, je to jejich první velký turnaj, tak ať si to užijou se vší parádou. A jestli jsou favority? To nevím, ale určitě se nevzdají.

Datum: 21.06.2013

Vložil: jaja a paja

Titulek: fotbal

myslim si ze vyhraje nanejvys prd nic vic

Datum: 21.06.2013

Vložil: fanda

Titulek: anketa

vyhraje sparta BRNO!!!!!!!!!

Datum: 21.06.2013

Vložil: Bronek Vlk

Titulek: Re: anketa

Vyhraje 1. SK Prostejov

Datum: 18.06.2013

Vložil: nezávislý pozorovatel II.

Titulek: anketa

Měl jsem možnost o víkendu sledovat hru AS Trenčín na turnaji v Senici, je to jednoznačný favorit tohoto turnaje a zároveň věřím, že si cenu pro nejlepšího hráče odnese Artur Gajdoš! V tomto ročníku je to snad největší talent, který se pohybuje na česko - slovenských trávnících. Jeho rychlost, technika, přehled v zakončení je v tomto věku neskutečné a doporučuji všem se na jeho hru zajít podívat!

Datum: 19.06.2013

Vložil: meklin

Titulek: Re: anketa

Těšíme se na komfrontaci s jinými soupeři než známe. Uděláme vše proto ,abychom se fotbalem bavili a udělali svojí hrou čest klubu ,který reprezentujeme. Může proti nám stát soupeř zvučného jmena i soupeř o kterém jdou jen samé chvály, ale kluci ze Svratky se nikdy nevzdají a budou bojovat až do posledního písknutí. Pokud se nám podaří vyhrát budeme rádi tak jako každý kdo dělá sport ,pokud nám to nevyjde a proharajeme odejdeme se vstyčenou hlavou a uznáme kvality soupeře.
Není důležité vyhrát,důležité je mít radost ze hry......

Datum: 19.06.2013

Vložil: fanda

Titulek: Re: anketa

Vyhraje FC Svratka Brno!

Datum: 21.06.2013

Vložil: fanda

Titulek: Re: anketa

Nemyslímsi

Datum: 21.06.2013

Vložil: meklin

Titulek: Re: Re: anketa

Myslím ,ža vyhraje............................fotbal...................

Datum: 24.06.2013

Vložil: MS

Titulek: Re: anketa

Súhlasím.. a škoda, že spomínanú cenu si odniesol iný hráč. Artur bol naozaj jedinečný..... Vyhral najlepšieho strelca, tak mu pravdepodobne nechceli dať dve ceny.. Škoda..... hráč nemusí byť vždy aj strelec a on si naozaj zaslúžil obe.... Aj keď nemôžem povedať, že víťaz nebol tiež veľmi dobrý, ale......

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek