Propozice

Turnaj je určen pro hráče ročník 2004 chlapci a ročník 2003 pro dívky

 

Pořadatel: FC SPARTA Brno U9 

Název: SPARTA BRNO cup, mezinárodní fotbalový turnaj mladších přípravek (U9)

Termín: 22-23.6.2013

Začátek turnaje: Slavnostní zahájení 9:00, první zápasy ve skupinách 9:20 hod.

Místo konání: sportovní areál FC Slovan Rosice (Sjezd z dálnice D1 u Kývalky exit 182 je od Rosic vzdálen 6 km) GPS: 49°11'7.149"N, 16°23'27.726"E

Startovné: Částku 3.200,- Kč  je nutno zaplatit v hotovosti před začátkem prvního utkání (platba v eurech je možná, dle aktuálního kurzového lístku v den turnaje)

Stravování a ubytování: pro trenéry a hráče je zajištěno ubytování v areálu vzdáleném 10 min. Cena je 254,-kč/noc + strava je zajištěna v restauraci na hřišti - polopenze 140,-kč (60,-kč snídaně, 80,-kč večeře, obědy jsou placeny). Dále je pak možné ubytování přímo v areálu FC Slovan Rosice pro rodiče a ostatní příznivce Vašich ratolestí (cena ubytování je 250,-kč/noc pokoje standart a 300,-kč/noc pokoje comfort). Je možné objednání snídaní. Další varianty ubytování najdete v sekci UBYTOVÁNÍ.

Počet skupin: 4 skupiny po 6 týmech

Počet družstev: 24

Soupiska:.12 hráčů + 2 trenéři (tento počet není povinný, záleží na trenérech kolik dětí si sebou vezmou!)

Rozhodčí: FAČR

Ceny:

Týmy umístěné na 9-24.místě obdrží diplom, každý hráč včetně trenérů medaili a kabelu se sladkostmi a reklamními předměty a z každého týmu bude vyhlášen nejužitečnější hráč.

Týmy umístěné na 1-8.místě obdrží diplom, týmy na 1-5.místě pohár, každý hráč včetně trenérů medaili, kabelu se sladkostmi a reklamními předměty a z každého týmu bude vyhlášen nejužitečnější hráč.

Navíc tým na prvním místě obdrží putovní pohár turnaje SPARTA Brno cup.

Dále bude vyhlášen:

  • Nejlepší hráč turnaje
  • Nejlepší brankář turnaje
  • Nejlepší střelec turnaje

Tito hráči obdrží diplom s pohárem a s kabelou sladkostí.

Start v turnaji:  

    Za přihlášené mužstvo mohou nastoupit hráči splňující věkové podmínky, kteří budou uvedeni na soupisce mužstva předložené před zahájením turnaje vedoucím mužstva. Akreditace všech týmů proběhne nejpozději v 8:50 hod u pořadatele.

Podmínky účasti:

    Soupiska mužstva, registrační průkazy, zaplacení startovného.

Šatny:

    Pro všechny týmy budou k dispozici šatny a sprchy. Vzhledem k počtu účastníků bude jednu šatnu využívat i více mužstev. Šatny slouží k převlékání a pořadatel neodpovídá za případnou ztrátu či poškození odložených věcí.

Pojištění:

    Turnaj ani jeho účastníci nejsou pojištěni. Každý účastník turnaje startuje na vlastní nebezpečí a případné vlastní pojištění, pokud má takové sjednáno.

 

Dresy:

    Každé ze startujících mužstev musí být vybaveno alespoň jednou sadou dresů. V případě shodné nebo obdobné barvy dresů obou soupeřů zajistí pořadatel rozlišovací trika.

Diváci:                                                 Vstup diváků na hrací plochu není povolen !!!