POZVÁNKA....

23.10.2014 12:40

Vážení trenéři, vedoucí týmů, přátelé mládežnické kopané,

 

  jménem fotbalového oddílu FC Sparta Brno – starší přípravky U 11 a generálního partnera společnosti HEINEKEN, Vás chci co nejsrdečněji pozvat na již třetí ročník mezinárodního turnaje starších přípravek (ročník 2004 a mladší, U11) SPARTA BRNO cup 2015, který se bude konat ve dnech 19. a 21.6.2015 ve fotbalovém areálu v Rosicích u Brna. Záštitu nad turnajem opět převzal ligový fotbalista a brněnský patriot Petr Švancara.

Během dvou předešlých ročníků se turnaj stal jedním z nejkvalitněji obsazených fotbalových turnajů v ČR.  Našeho turnaje se účastnili např. tyto týmy: Bohemians 1905, FC Baník Ostrava, FC Zbrojovka Brno, AS Trenčín, FA Bratislava, ŠK Slovan Bratislava, MFK Košice, Inter Bratislava, GKS Katowice, Slask Wroclaw a mnoho dalších.

Třetí ročník bude brán jako rozloučení s ročníkem 2004 a tomu bude odpovídat i doprovodný program! Ve dvou dnech čeká Vaše ratolesti, trenéry, rodiče či ostatní návštěvníky nejen mnoho kvalitních zápasů, ale i autogramiáda známých sportovců, dětská diskotéka, bohatá tombola, rozmanité občerstvení a mnoho dalšího! Pro týmy, rodiče a příznivce je zajištěno ubytování.

Navštivte naše internetové stránky turnaje   www.spartabrnocup.cz kde se dozvíte více podrobností. Informace Vám rádi sdělíme i osobně na telefonním čísle +420777948865 nebo na emailu mareskarel@seznam.cz

Pakliže budete mít o turnaj zájem, přihlaste svůj tým co nejdříve.

 

 

Těšíme se na Vaši účast