Představení sponzorů - fi.IMESO

23.03.2013 20:15

IMESO spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Od té doby se stala jednou z větších a dynamicky se rozvíjejících společností v oboru. Firma dodává zařízení a provádí servis v oborech výčepní technologie, v kávovém průmyslu, provozovnách Fast Food a samozřejmě hotelech a restauracích. Poslední, ale neméně důležitá část firmy, se zabývá technologiemi pro úpravu vody a odsávacími systémy.

Ve své 20leté historii IMESO spol. s r.o. získala velké množství zkušeností při vybavování hotelů, restaurací, a zejména provozů fast food. Zaměřuje se na projekty na klíč pro tzv. „key account“ klienty.

Sídlo společnosti se nachází v Tetčicích u Brna. Společnost má své pobočky a servisní místa také v Praze a Ostravě. Na Slovensku má pobočku v Bratislavě.

Společnost dnes zaměstnává 62 lidí. Jejích 7 obchodních zástupců a 20 administrativních pracovníků spolupracuje s víc jak 30 dodavatelskými společnostmi z celého světa (např. USA, Německo, Švýcarsko, Švédsko atd.).

Servisní tým tvoří 35 kvalitně proškolených servisních techniků. Každý z nich absolvuje pravidelné školení přímo u výrobců gastronomického vybavení. To firmě umožňuje poskytovat autorizovaný servis všech nabízených světových značek.


„Jsme spolehlivým dodavatelem kvalitní technologie nejlepších firem ve svém oboru.“

www.imeso-group.cz