Představení sponzorů - fi. Czech sport travel

04.05.2013 10:43


 

Cestovní kancelář CZECH SPORT TRAVEL vznikla transformací CK SPORTEVENTS, jež dlouhodobě působí v oblasti sportovních zájezdů.

CZECH SPORT TRAVEL přichází s rozšířenou nabídkou v nových sportovních oblastech, a také s unikátním projektem nízkonákladové cestovní kanceláře, jež nabízí nejen zájezdy za fotbalem v příznivých cenových relacích.

CZECH SPORT TRAVEL chce vytvářet zájezdy, kterých se mohou zúčastnit v dnešní složité ekonomické situaci všichni fanoušci sportu.

Díky smlouvám s významnými tour operátory (THOMAS COOK SPORT atd.) můžeme garantovat kvalitní služby za velmi příznivé ceny.
Cestovní kancelář CZECH SPORT TRAVEL nabízí rovněž zájezdy pro firmy a společnosti, které chtějí formou sportovních zájezdů zkvalitnit obchodní vztahy se svými partnery, případně ocenit své zaměstnance tímto zajímavým, atraktivním způsobem. Naše společnost je schopná koncipovat pro tyto klienty zájezdy přímo na míru, což se může týkat i zájezdů do spotřebitelských soutěží.

CZECH SPORT TRAVEL vytvořil kolekci dárkových poukazů pro vaše rodinné příslušníky a přátele, které mohou být vděčným dárkem k životním jubileím a dalším významným událostem.

www.czechsporttravel.cz