Základní informace

12.06.2015 08:17

Turnaj začína v pátek 19.6.2015 v 15:00 prvními zápasy ve skupinách. Poprosil bych všechny týmy, aby byly v Rosicích na hřišti již v 14:30. Chtěl bych mít kolem 14:30 krátkou informativní schůzku s trenéry, kde dostanou složku, ve které budou veškeré informace v tištěné podobě.

Turnaje se zúčastní 20 týmů, rozdělených do dvou skupin. V pátek každý tým odehraje 3 utkání (hrací doba je 18 min.). V sobotu se začíná v 9:00 a každý tým zvládne porci 6 utkání. Konec sobotního programu je naplánován, pokud nebude skluz, na 16:45. 

V podvečerních hodinách by jsme chtěli, stejně jak tomu bylo při dvouch předešlých ročnících, uspořádat turnaj rodičů. Pokud by jste měli zájem, tak se prosím přihlaste pomocí emailu mareskarel@seznam.cz a nebo přímo na místě. Dětem v tuto dobu bychom chtěli uspořádat malou diskotéku, kde si sami děti volí hudbu.

Nedělní program zápasů začne stejně jak v sobotu v 9:00 play-off zápasy. Podrobněji to najdete v záložce Systém turnaje. Konec, tedy vyhlášení vítěze je stanoveno přibližně na 13:30.

Hrát se bude na třech hřištích, 6+1. Rozhodčí budou všichni z FAČR.

Co se týče stravy, tak zabezpečujeme páteční večeři (studená) a sobotní oběd (těstoviny s kuřecím masem) + pitný režim. Týmy si mohou doobjednat ať už snídaně a nebo večeře v restauraci přímo na hřišti. Případné objednávky řešit prosím přímo v restauraci.

Pro Vaše děti a samozřejmi i pro ostatní návštěvníky turnaje, jsme přichystali stánky s občerstvením.

Doufáme, že se Vám turnaj bude libit a těšíme se na Vaši hojnou účast

 

                                                                                             pořadatel turnaje

                                                                                                 Karel Mareš