1.termín (9.7.-13.7.2018) OBSAZENO 44 z 45 dětí!!!                                                             volné 1 místo!                     bereme pouze náhradníky, kteří budou zapsáni, když nebude tábor zaplacen do 30.6.2018 a při odhlášení!

POZOR!! uvádějte při platbě jmého dítěte!!!             

  Jméno ročník klub podmínky
1. MANOJLOVIČ Michal 2010 TJ Start Brno zaplaceno!
2. POKORNÝ Adam 2008 FC Tatran Bohunice zaplaceno!
3. RICHTER Ondřej 2008 FC Tatran Bohunice zaplaceno!
4. ŽILKA Ondřej 2007 Tatran Starý Lískovec zaplaceno!
5. ZŮBEK Petr 2007 FC Sparta Brno zaplaceno!
6.        
7. NOVOTNÝ Jakub 2009 Tatran Kohoutovice zaplaceno!
8. TOMAN Aleš 2008 FC Tatran Bohunice zaplaceno!
9. LINDUŠKA David 2007 FC Soběšice zaplaceno!
10. LITOMISKÝ Matěj 2006 SK Drásov zaplaceno!
11. DIVIŠ Vojtěch 2005  Tatran Kohoutovice zaplaceno!
12. ŘEZÍČEK Adam 2005 FC Sparta Brno zaplaceno!
13. DURNA Dominik 2012 FC Sparta Brno zaplaceno!
14. DURNA Filip 2012 FC Sparta Brno zaplaceno!
15. PERNICA Vojtěch 2009 SK Blažovice zaplaceno!
16. CEBEJŠEK Petr 2012 SK Slatina zaplaceno!
17. CEBEJŠEK Rostislav 2009 SK Slatina zaplaceno!
18. FENDRICH Jakub 2004 SK Líšeň zaplaceno!
19. TIHELKA Tadeáš 2005 SK Blažovice zaplaceno!
20. TIHELKA Tomáš 2009 SK Blažovice zaplaceno!
21. ZAVŘEL Dominik 2008 SK Blažovice zaplaceno!
22. FRENC Matěj 2010   zaplaceno!
23. FRENC Jakub 2008 TJ Start Brno zaplaceno!
24. ŠEVČÍK Štěpán 2009 SK Líšeň zaplaceno!
25. JAHŮDKA Jan 2005 FC Medlánky zaplaceno!
26. RYBINSKIY Marat 2006 Dynamo Moskva zaplaceno!
27. PALECEK Tadeáš 2008 SK Blažovice zaplaceno!
28. FARKAŠ Kryštof 2004 AFK Tišnov zaplaceno!
29. FARKAŠ Lukáš 2007 AFK Tišnov zaplaceno!
30. SKOTÁK Tobiáš 2009 SK Líšeň zaplaceno!
31. HURYTA Mikuláš 2008 FC Medlánky zaplaceno!
32. MATRAS Filip 2009   zaplaceno!
33. FUCHS Jan 2005 FC Tatran Bohunice zaplaceno!
34. SOTOLÁŘ Šimon 2010 FC Bučovice zaplaceno!
35. DVOŘÁK Ondřej 2010 AC Lelekovice zaplaceno!
36. DVOŘÁK Daniel 2012 AC Lelekovice zaplaceno!
37. ZAPATA Samuel 2009 Tatran Kohoutovice zaplaceno!
38. KAFRDA Jáchym 2010 FC Ořechov zaplaceno!
39. JANOUŠEK David 2006 FC Žeravice zaplaceno!
40. JANOUŠEK Tomáš 2004 FC Žeravice zaplaceno!
41. SKOUPÝ Filip  2010 FC Hustopeče zaplaceno!
42. STARÝ Ondřej 2012 FC Tatran Bohunice zaplaceno!
43. ŽATECKÝ Adam 2009   zaplaceno!
44. POTÚČEK Igor 2007   zaplaceno!
45. ANTOŠ David 2012 FC Tatran Bohunice zaplaceno!

NAHRÁDNÍCI:

1. 

2.

3.