2.termín (16.7.-20.7.2018) OBSAZENO 45 z 45 dětí!!!                                                             Plně OBSAZENO!                     bereme pouze náhradníky, kteří budou zapsáni, když nebude tábor zaplacen do 30.6.2018 a při odhlášení!

POZOR!! uvádějte při platbě jmého dítěte!!!             

  Jméno ročník klub podmínky
1. HEBKÝ Ondřej 2008 FC Svratka Brno zaplaceno!
2. VOKŘÍNEK Josef 2008 Tatran Kohoutovice zaplaceno!
3. KLIKA Bruno 2008 FC Sparta Brno zaplaceno!
4. POKORNÝ Adam 2008 FC Tatran Bohunice zaplaceno!
5. TOMAN Zdeněk 2005 FC Svratka Brno zaplaceno!
6. TOMAN Aleš 2008 FC Tatran Bohunice zaplaceno!
7. PŠIKAL Dominik 2006 FC Sparta Brno zaplaceno!
8. SVOBODA Dominik 2010 FC Sparta Brno zaplaceno!
9. BUBLA Adam 2007 Tatran Starý Lískovec zaplaceno!
10. SKOUPÝ Jan 2007 Tatran Starý Lískovec zaplaceno!
11. PLÁŠEK Vojtěch 2007 Tatran Starý Lískovec zaplaceno!
12. HOSSEIN Jaffar 2010 FC Sparta Brno zaplaceno!
13. ŘEZNÍČEK Adam 2005 FC Sparta Brno zaplaceno!
14. PUNČOCHÁŘ Jan 2009   zaplaceno!
15. KNĚŽÍNEK David 2010 FC Sparta Brno zaplaceno!
16. KNĚŽÍNEK Filip 2007 FC Sparta Brno zaplaceno!
17. NETREFA Michal 2011 FC Medlánky zaplaceno!
18. ŽELEZNÝ Daniel 2010 FC Sparta Brno zaplaceno!
19. BACHRATÝ Maroš 2009 FC Židlochovice zaplaceno!
20. BACHRATÝ Martin 2009 FC Židlochovice zaplaceno!
21. KOUŘIL Fred 2010 FC Židlochovice zaplaceno!
22. DANKO Rostislav 2009 FC Židlochovice zaplaceno!
23. KUBÁT Daniel 2010 FC Sparta Brno zaplaceno!
24. CIBELENKO David 2010 FC Židlochovice zaplaceno!
25. ROZSYPAL Václav 2006 FK SK Bosonohy zaplaceno!
26. ROZSYPAL Dominik 2006 FK SK Bosonohy zaplaceno!
27. KUBAN Alexandr 2010 FC Zbrojovka Brno zaplaceno!
28. NEČAS Václav 2010 FC Židlochovice zaplaceno!
29. STROBLÍK Rudolf 2008   zaplaceno!
30. ELEFANT Gabriel 2010   zaplaceno!
31. ČECH Kristian 2008   zaplaceno!
32. RYBINSKIY Marat 2006 Dynamo Moskva zaplaceno!
33. HANÁK Tobiáš 2008 TJ Tatran Kohoutovice zaplaceno!
34. KALVODA David 2007 Tatran Starý Lískovec zaplaceno!
35. ŠINDELKA Adam 2010 FC Sparta Brno zaplaceno!
36. HOLEŠOVSKÝ Pavel 2009   zaplaceno!
37. REXA David 2006 FC Sparta Brno zaplaceno!
38. ZADÁK Jakub 2008 FK SK Bosonohy zaplaceno!
39. SOÓS Tadeáš 2009   zaplaceno!
40. SALVET Patrik 2009   zaplaceno!
41. ČERMÁK Vít 2009 TJ Tatran Bohunice zaplaceno!
42. SVITÁK Josef  2008   zaplaceno!
43. TOMÁŠEK Albert 2009 FC Kuřim zaplaceno!
44. VOREL Nikolas 2006 FC Sparta Brno zaplaceno!
45. SÝKORA Daniel 2010 Tatran Starý Lískovec zaplaceno!

NAHRÁDNÍCI:

1. 

2.

3.