Příměstský fotbalový tábor 2017 - Aktuálně!!

 

I v roce 2017 se nám nakonec podaří uspořádat příměstský fotbalový tábor, jehož předešlé tři ročníky se velmi vydařily a našly si v řadách rodičů a především dětí svoje místo.

 

V tomto roce jsem ale musel udělat pár změn, které doufáme, nepocítí děti ale zasáhnou trošku rodiče. První zněna je místo pořádání tábora. Moc jsem usiloval o to, aby se tábor uskutečnil opět na oblíbeném místě hned vedle Riviéry, ale bohužel se tam již pro nás nenašlo místo. Hledal jsem kde by šel tábor udělat tak aby jsme měli dobré podmínky a padla volba na areál fotbalového klubu TJ TATRAN Bohunice. V jeho areálu se nachazí vše co je potřeba pro fotbalový příměstský tábor.

 

 
  • treninkové plochy (budeme moci využívat část travnaté plochy, k dispozici bude celá umělka. V případě nepřízně počasí bude k dispozici hala a v neposlední řadě bude k dispozici i multyfunkční hřiště za halou.)
  • stravování (přímo v areálu se nachází restaurace, kde nám vyšli vstříc se stravou a hlavně odpadne tak přecházení s dětmi frekventovanou silnici u koupaliště Riviéry)

 

Jediné co v areálu není je bazén. To si myslím nebude až takový problém, jelikož dvě zastávky tramvají se ve Starém Lískovci  nachází koupaliště.

Další změna je cena tábora. Po třech letech kdy se cena neměnila a činila 2100,-Kč musíme letos, bohužel drobně navýšit cenu na 2300,-Kč

 

 

Karel Mareš