Co mít sebou

SEZNAM VĚCÍ

 

VĚCI NA TRÉNOVÁNÍ: kopačky popřípadě turfy, míč (ročníky 2011,2010,2009 velikost míče 3, starší ročníky velikost 4) tričko či dres, trenky, kdo chce tak štulpny a chrániče, ručník a šampon, žabky, láhev na pití, pokrývku hlavy

OSTATÍ VĚCI: další ručník na koupaliště, opalovací krém, věci na převlečení, plavky, věci na převlečení pro úseky mimo tréninky

V případě nepříznivějšího počasí teplejší oblečení!!

Cennosti jako tablety, mobilní telefony raději dětem nedávat, pokud ale budete chtít, aby dítě mělo u sebe mobilní telefon tak si za něj zodpovídá samo. Menší obnos peněz v peněžence je možný. Dobré by bylo mít v peněžence aspoň dvě jízdenky na  MHD a průkazku pojištěnce.

 

 

INFORMACE K TÁBORU

Příjezd dětí prosím nejdříve od 7:30, odpolední odchod je možný max. do 17:00. Poslední den, tedy v pátek, vyzvednutí dětí nejpozději do 16:00!

STRAVOVÁNÍ, OBČERSTVENÍ:

Obědy v restauraci přímo na hřišti, během dne budou dvě svačiny tj. ovoce, rohlík s pomazánkou a podobně. V areálu Tatranu Bohunice je restaurace kde si děti budou moci koupit něco sladkého, chlazené nápoje, párek v rohlíku, palačinky, zmrzlinu atd.

OBLEČENÍ DO LANOVÉHO CENTRA:

Doporučujeme sportovní oblečení přiměřené ročnímu období a aktuálnímu počasí. Pro lezení jsou vhodné cyklistické rukavice, které se dají půjčit a pevná obuv (ne kopačky)