Termín 10.7.-14.7.2017   OBSAZENO!!!

POZOR!! uvádějte při platbě jmého dítěte!!!             

  Jméno ročník klub podmínky
1. FARKAŠ Kryštof 2004 AFK Tišnov zaplaceno!
2. FARKAŠ Lukáš 2007 SK Pernštejn Nedvědice zaplaceno!
3. ŘEZNÍČEK Adam 2005 RAFK Rajhrad zaplaceno!
4. HURYTA Mikuláš 2008 FC Medlánky zaplaceno!
5. CUPÁK Lukáš 2008 FC Kuřim zaplaceno!
6. CUPÁK Jakub 2011 FC Kuřim zaplaceno!
7. KLIKA Bruno 2008 FC Sparta Brno zaplaceno!
8. FENDRICH Jakub 2004 SK Líšeň zaplaceno!
9. LINDUŠKA David 2007 FC Soběšice zaplaceno!
10. ŠUPÁK Michael 2006   zaplaceno!
11. ZAJÍČEK Viktor 2004   zaplaceno!
12. KALVODA Marek 2006 FC Sparta Brno zaplaceno!
13. DIVIŠ Vojtěch 2005 Tatran Kohoutovice zaplaceno!
14. FOUSEK Tomáš 2007 FC Sparta Brno zaplaceno!
15. NAVRÁTIL Albert 2011 Slovan Rosice zaplaceno!
16. BARTÁK Marek 2010 FC Svratka Brno zaplaceno!
17. ŽILKA Ondřej 2007 Tatran Starý Lískovec zaplaceno!
18. ZŮBEK Petr 2007 Tatran Starý Lískovec zaplaceno!
19. ŠINDELKA Adam 2010 FC Sparta Brno zaplaceno!
20. TOMAN Adam 2007 FC Sparta Brno zaplaceno!
21. SALVET Patrik 2008   zaplaceno!
22. ROSENDORF Dominik 2007 TJ Sokol Otnice zaplaceno!
23. DOBEŠ Filip 2009 SK  Pozořice zaplaceno!
24. KUBAN Alexandr 2010 FC Sparta Brno zaplaceno!
25. BARÁK Lukáš 2006 FC Sparta Brno zaplaceno!
26. NOVOHRADSKÝ Filip 2006 Tatran Starý Lískovec zaplaceno!
27. LITOMISKÝ Matěj 2006 SK Drásov zaplaceno!
28. JAHŮDKA Jan 2005 FC Medlánky zaplaceno!
29. MUROŇ Matyáš 2005 FC Medlánky zaplaceno!
30. TOPOLÁNEK Lukáš 2005 FC Medlánky zaplaceno!
31. HÁJEK Jiří 2009 FC Sparta Brno zaplaceno!
32. KNOTEK Jindřich 2005 FC Medlánky zaplaceno!
33. FUCHS Filip 2008 FC Sparta Brno zaplaceno!
34. WEINSTEIN Dominik 2008 FK Sokol Střelice zaplaceno!
35. HEBKÝ Ondřej 2008 Jundrov zaplaceno!
36. KOLÁČEK Lukáš 2007 Jundrov zaplaceno!
37. ŠEVČÍK Štěpán 2009 SK Líšeň zaplaceno!
38. KNĚŽÍNEK David 2010 FC Sparta Brno zaplaceno!
39. KNĚŽÍNEK Filip 2007 FC Sparta Brno zaplaceno!
40. KALVODA David 2007 Tatran Starý Lískovec zaplaceno!