Informace - již 8.ročník!!!

Již po osmé, ale přesto nově - stovky spokojených dětí, prázdninová náplň (neplánujeme na minuty),spousta zábavy, fotbalu a nových přátelství! Kvalitní trenéři s láskou k dětem a trpělivostí :)

Sedm ročníků je za námi a ten další bude úplně jiný. 

Po sedmi ročnících, kdy se jednalo o příměstský fotbalový tábor, se bude v roce 2021  jednat už o kemp FC Sparty Brno. Náplň zůstane hlavně fotbalová, rádi přivítáme staré i nové tváře, hráče jak mateřského klubu tak děti z jiných klubů mající ambice to třeba někdy zkusit ve větším klubu. Chceme to  více zkvalitnit hlavně do tréninkové části a především navázat větší spolupráci s fotbalovým klubem FC Sparta Brno, jehož trenéři budou na kempu přítomni a budou si tak moci vybírat děti do přípravek nebo žákovských kategorií, které na Spartě hrají žákovskou ligu. Já sám jsem s tímto klubem spojen téměř deset let, v posledních třech letech jako šéftrenér všech přípravkářských kategorií a můžu tak  s klidem říct, že práce s mládeží ve Spartě Brno patří k nejlepším v Brně a okolí. 

Pro koho bude kemp určen?

Ročníkově bude kemp pro děti narození 2008-2015 (možno ročník 2016, pokud je dítě alespoň trochu samostatné). Počítám s tím, že starší ročníky již budou někde registrovaní, u těch nejmladších vůbec nevadí, že začínají. A jelikož se na kempu budou pohybovat trenéři působící na Spartě, je kemp brán i jako přestupní stanice k do ,,většího a kvalitnějšího,, fotbalu.

Kdy budou kempy probíhat?

Pokud nám to situace dovolí, a já věřím že ano, pak by se opět mělo jednat o tří týdny plné fotbalu v měsíci červenci.

1.termín 5.7.-9.7.2021, 2.termín 12.7.-16.7.2021, 3.termín 19.7.-23.7.2021

Kde bude kemp probíhat?

Kemp bude probíhat v tréninkovém centrum mládeže FC Sparta Brno na ulici Hněvkovského (areál naproti obchodu Lídl v Komárově)

Co děti čeká?

Největší změna v nadcházejícím ročníku bude, rozdělení dětí do více skupin podle věku. Více skupin, více trenérů! A ta nejhlavnější změna, že tréninky budou všechny vedeny formou COERVER coaching.

Kolik Vás to bude stát?

Cena kempu bude o něco větší než loňském roce, a to 2400,-Kč. I tak si myslím, že cena je jedna z nejnižších v Brně. Tuto cenu je nutno zaplatit nejpozději do 15.6.2021 ve prospěch účtu 198539182/0600. Místo variabilního symbolu prosím uvést do zprávy pro příjemce jméno a příjmení dítěte. Počet dětí je omezen na 40 dětí v kadém termínu.

V ceně je zahrnuto: pronájem celého areálu (fotbalové travnaté hřiště, hřiště s umělou trávou, kompletní zázemí), 5x oběd, 5x dopolední svačina, 5x odpolední svačina, celodenní pitný režim, vstupy na koupaliště (Biotop), licencovaní trenéři, ostatní vstupy (dle počasí).

 

 

Areál zde:

     https:// www.google.cz/maps/@49.1715903,16.622008,281m/data=!3m1!1e3?hl=cs  

 

kde děti budou mít k dispozici travnatého hřiště, hřiště s umělou trávou a kvalitní zázemí (šatna + sprchy). Stravování bude zajištěno v jídelně manželů Patlokových (více info zde: jidelna-komarov.cz )

Program bude začínat v 7:30 hod. a končit 16:30 hod.

 

 

 

Storno a jiné poplatky:      50% - zrušení dva týdny před zahájením tedy do 1.7.2021

                                         100% - zrušení po 1.7.2021 a to platí i při onemocnění, zranění dítěte již probíhajícím termínu  

                                         200,-Kč z platby za tábor při zaslání peněz zpět na účet rodiče