Zápasy o umístění (o 17.-24.místo, osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, finále)

 

čas tým   tým výsledek jaký zápas
10:20 - 10:35 FC Bohemians - 1.FC Viktoria Přerov 4:0 osmifinále č.1
10:20 - 10:35 FKM Karlova Ves - FC Sparta Brno 1:2 osmifinále č.2
10:20 - 10:35 FC Svratka Brno - Tatran Kohoutovice 0:1 osmifinále č.3
10:20 - 10:35 AFK Tišnov - AS Trenčín 1:4 osmifinále č.4
10:40 - 10:55 1.FC Znojmo - FK Senica 1:0 osmifinále č.5
10:40 - 10:55 SFC Opava - PFK Piešťany 3:2 pen. osmifinále č.6
10:40 - 10:55 FC Zbrojovka Brno - FŠ Třebíč 4:0 osmifinále č.7
10:40 - 10:55 FK Pardubice - FK Jindřichův Hradec 1:2 pen. osmifinále č.8
11:00 - 11:15 1.SK Prostějov - AFC Nové Mesto 2:3 pen sk.o 17.-24.místo
11:00 - 11:15 FK Lokomotíva Trnava - FK BCT Trnava 2:1 pen sk.o 17.-24.místo
11:00 - 11:15 FK Čáslav - ŠK Slovan Bratislava 0:2 sk.o 17.-24.místo
11:00 - 11:15 FK Pelhřimov - SK Třeboradice 0:1 sk.o 17.-24.místo
11:20 - 11:35 Bohemians 1905 - Sparta Brno 2:0 čtvrtfinále č.1
11:20 - 11:35 Tatran Kohoutovice - AS Trenčín 0:2 čtvrtfinále č.2
11:20 - 11:35 1.Viktoria Přerov - FKM Karlova Ves 1:2 pen. o 9.-16.místo
11:20 - 11:35 FC Svratka Brno - AFK Tišnov 3:0 o 9.-16.místo
11:40 - 11:55 1.SC Znojmo - SFC Opava 0:2 čtvrtfinále č.3
11:40 - 11:55 FC Zbrojovka Brno - FK Jindřichův Hradec 1:3 čtvrtfinále č.4
11:40 - 11:55 SK Senica - PFK Piešťany 2:1 o 9.-16.místo
11:40 - 11:55 FŠ Třebíč - FK Pardubice 2:3 o 9.-16.místo
13:20 - 13:35 AFK Nové Mesto - FK Lokomotíva Trnava 2:0 o 17.-20.místo
13:20 - 13:35 ŠK Slovan Bratislava - SK Třeboradice 4:0 o 17.-20.místo
13:20 - 13:35 1.SK Prostějov - FK BCT Bratislava 3:0 o 21.-24.místo
13:20 - 13:35 SK Čáslav - FK Pelhřimov 2:1 o 21.-24.místo
13:40 - 13:55 FKM Karlova Ves - FC Svratka Brno 2:1 pen. o 9.-12.místo
13:40 - 13:55 FK Senica - FK Pardubice 0:1 o 9.-12.místo
13:40 - 13:55 1.FC Viktoria Přerov - AFK Tišnov 2:1 o 13.-16.místo
13:40 - 13:55 PFK Piešťany - FŠ Třebíč 3:0 o 13.-16.místo
14:00 - 14:15 Bohemians 1905 - AS Trenčín 0:3 semifinále č.1
14:00 - 14:15 SFC Opava - FK Jindřichův Hradec 0:1 semifinále č.2
14:00 - 14:15 Sparta Brno - Tatran Kohoutovice 2:0 o 5.-8.místo
14:00 - 14:15 1.SC Znojmo - FC Zbrojovka Brno 2:1 o 5.-8.místo
14:20 - 14:35 FK BCT Bratislava - FK Pelhřimov 0:1 zápas o 23.místo
14:20 - 14:35 1.SK Prostějov - FK Čáslav 4:3 pen. zápas o 21.místo
14:20 - 14:35 FK Lokomotíva Trnava - SK Třeboradice 1:0 zápas o 19.místo
14:20 - 14:35 AFC Nové Mesto - ŠK Slovan Bratislava 1:0 pen. zápas o 17.místo
14:40 - 14:55 AFK Tišnov - FŠ Třebíč 1:2 pen zápas o 15.místo
14:40 - 14:55 1.FC Viktoria Přerov - PFK Piešťany 1:0 zápas o 13.místo
14:40 - 14:55 FC Svratka Brno - FK Senica 3:1 zápas o 11.místo
14:40 - 14:55 FKM Karlova Ves - FK Pardubice 1:2 zápas o 9.místo
15:00 - 15:15 Tatran Kohoutovice - FC Zbrojovka Brno 0:1 pen. zápas o 7.místo
15:00 - 15:15 FC Sparta Brno - 1.SC Znojmo 2:1 zápas o 5.místo
15:20 - 15:40 Bohemians 1905 - SFC Opava 6:2 zápas o 3.místo
15:20 - 15:40 AS Trenčín  - FK Jindřichův Hradec 4:1 finále